• Konum
  İstoç, 29. Ada, No:78
 • Çalışma Saatlerimiz
  Pzt - Cmt: 07:00 - 18:30
 • İletişim

New to site?


Login

Lost password? (close)

Already have an account?


Signup

(close)
Gizlilik ve Güvenlik

KİŞİSEL BİLGİLERİNİZİN GİZLİLİĞİ VE GÜVENLİĞİ

Sitemize üye olmak için girmiş olduğunuz tüm bilgiler, 3. parti firma veya kişilerle paylaşılmayacaktır.
Sitemiz iletişim formlarından girmiş olduğunuz tüm bilgiler, 3. parti firma veya kişilerle paylaşılmayacaktır.
Sitemiz bazı dönemlerde müşterilerine ve üyelerine kampanya bilgileri, yeni ürünler hakkında bilgiler, promosyon bilgileri gönderebilir. Üyelerimiz bu gibi bilgileri alıp almama konusunda her türlü seçimi üye olurken yapabilir ve sonrasında üye girişi yaptıktan sonra hesap bilgileri bölümünden bu seçim değiştirilebilmektedir.

Üye olurken verdiğiniz tüm bilgilere sadece siz ulaşabilir ve siz değiştirebilirsiniz. Üye giriş bilgilerinizi güvenli koruduğunuz takdirde başkalarının sizinle ilgili bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.

Sitemizden yapacağınız ödemelerde yüksek güvenlik standartları geçerlidir. SSL Güvenlik Sertifikası sayesinde güvenliğinizi riske atmadan sitemizde güvenle alışveriş yapabilirsiniz.

Kredi Kartı Güvenliği

https://www.okurhirdavat.com, kredi kartıyla yapacağınız alışverişlerde güvenliğiniz için her zaman en son teknolojileri ve en iyi servis sağlayıcıları kullanır. Kredi kartı güvenliği konusunda müşteri temsilcilerimiz her zaman hizmetinizdedir.

https://www.okurhirdavat.com kişisel bilgilerinizi, kart numarası ve şifrelerinizi kayıt etmez, saklamaz. Sitemizden yapacağınız ödemeler aşamasında kart bilgilerini yeniden girmenizin nedeni budur.

Taksitli Kredi Kartları

Şuanda sitemizde tüm kartlara taksit imkanı bulunmaktadır.

KrediKartı Provizyon Aksaklıkları

Ödemeleriniz sırasında kredi kartınız aşağıda belirtilen nedenlerden dolayı onaylanmayabilir:

 1. Kullanılan bilinir limitinizin yetersiz olması,
 2. Kart numaranızı yanlış girmeniz,
 3. Kartınızın son kullanma tarihinin geçmiş olması,
 4. Onay işlemleri sırasında bağlantı sorunuyla karşılaşmanız,
 5. Kullandığınız kart bir ek kart ise ana kart sahibi tarafından iptal edilmiş olması,
 6. Kayıp ya da çalıntı ihbarı verdiğiniz kredi kartınızı yeniden kullanmaya çalışmanız,
 7. Kullandığınız kartın bir kredi kartı olmaması.

Doğacak sorunlarla ilgili, kredi kartını aldığınız banka ile iletişime geçmeniz önerilir.

Güvenlik Ve Gizlilik Bildirgesi

Veri Güvenliği:

Kullanıcılardan derlenen tüm hassas ve kişisel bilgiler, en yüksek elektronik ve fiziksel güvenlik standartlarında saklanmakta, yalnızca yetki sahibi olan personelin ve ancak zorunlu durumlarda kullanıcı onayı altında ulaşabileceği bir sistemle, mevcut T.C. kanunları ve uluslararası kanunlar çerçevesinde kullanılmaktadır. Ticaret merkezi kullanıcılardan derlediği kişisel ve hassas bilgileri kullanıcı onayı olmaksızın hiçbir isim altında, hiçbir nedenle ve hiçbir muhatap nezdinde açıklamamayı, söz konusu bilgileri üçüncü şahıslarla paylaşmamayı ve hiçbir surette kötüye kullanmamayı taahhüt ve garanti eder.

Veri Paylaşımı:

Ticaret Merkezi yukarıda sözü edilen kişisel içerikli bilgiler dışındaki genel kullanıcı bilgilerini, sunduğu hizmetleri daha verimli kılmak ve müşteri memnuniyetini en yüksek seviyede tutabilmek amacıyla analiz ederek yorumlamak ve seçkin iş ortakları ile paylaşmak hakkını saklı tutar. Ayrıca kullanıcılar onay verdikleri takdirde bu bilgiler site tarafından değerlendirilerek ürün güncellemeleri, indirim duyuruları ve özel teklifler amacıyla kullanılabilir.

SSL Sertifikası Nedir?

Güvenli alışveriş için SSL sertifikası denen şifreleme sistemi her e-ticaret sitesi için gereklidir ve zorunludur. Sitenin çalıştığı sunucuya kurulan bir şifreleme eklentisidir. Her banka müşterilerinin alışveriş yaparken güvenli ortama sahip olan sitelerden alışveriş yapmasını ister ve bu şartlara sahip olmayan sitelere kartını kullandırmaz. Bu sayede alışverişinizin kişisel bilgileri ve ödeme bilgilerini girdiğiniz kısımda, tüm bilgileriniz günümüz teknolojisiyle kırılması güç bir şekilde şifrelenecek ve site ile sizin bilgisayarınız arasında alışveriş bitene kadar yabancıların çözemeyeceği bir şekilde bilgi akışı olacak.

SSL sertifikası olup olmadığı nasıl anlaşılır?

Bir Internet sitesinde SSL sertifikası bulunup bulunmadığını anlamak oldukça kolaydır. Sitemizin ödeme sayfalarında aşağıdaki gibi kilit işareti simgeleri göreceksiniz. Dünyada en çok kullanılan 3 Internet tarayıcısında nasıl göründükleri aşağıda gösterilmiştir. Şifreleme işlem isadece kredi kartı bilgilerinin girildiği sayfalarda, fatura, teslimat ve diğer kişisel bilgilerinin girildiği sayfalarda, ödeme onay ekranı sayfalarında, banka ile para çekim işleminin yapıldığı sayfalarında kullanılmaktadır.

Okur Hırdavat