• Konum
  İstoç, 29. Ada, No:78
 • Çalışma Saatlerimiz
  Pzt - Cmt: 07:00 - 18:30
 • İletişim

New to site?


Login

Lost password? (close)

Already have an account?


Signup

(close)

OKUR İÇ VE DIŞ TİCARET
İTHALAT - İHRACAT

HAKKIMIZDA

2006 yılında “Ali OKUR” tarafından kurulan Okur Hırdavat İthalat – İhracat Tic. Ltd. Şti. hem İstanbul’da hem de Gaziantep’te faaliyet göstermeye başlamıştır. Ürün çeşitlerimizi, kalitemizi sürekli arttırarak sizlere en iyi hizmeti sunmaya özen gösteriyoruz. Kurumsal yapımız, 20 kişilik uzman kadromuzla, teknolojiye yaptığı yatırımları ve 825 adetten oluşan zengin ürün çeşitliliği ile sektöründe üst seviyeyi hedeflemektedir.

Ürün çeşitimizi teknolojinin gerektirdiği gelişmeleri takip ederek ürettirip sürekli olarak Türkiye pazarına sunmayı hedeflemekteyiz. Günümüzde kullanılmakta olan torna malzemeleri, matkap uçları, sds beton matkap uçları ve ölçü aletlerinin ithalatını yapmaktayız.

Kurulduğu ilk günden itibaren dürüstlük, sorumluluk, yaratıcılık, güvenilirlik, müşteri ve çalışan memnuniyeti ilkeleri ile siz değerli müşterilerimize daha uzun yıllar hizmet etmek en büyük hedefimizdir. Kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede sektöründe tanınmış ve bu ilkelerinden asla vazgeçmemiştir.

Sürekli
İyileştirme

İhtiyaçları tam olarak belirliyor, kalite, fiyat, temin sürelerine uygun şekilde çalışarak müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarıyoruz.

Misyonumuz
Okur Hırdavat İthalat – İhracat Tic. Ltd. Şti. olarak bilgi ve tecrübelerimizi çağdaş çizgi halinde birleştirip siz sayın müşterilerimizin ve sektörün ihtiyacına göre bire bir cevap verecek çözümler üretmeyi hedeflemiştir.
Vizyonumuz
Bilgi ve tecrübemizi sürekli geliştirerek tasarım ve üretim konularında müşteri odaklı yaklaşımı ile en üst düzeyde ithalatçı şirket ve marka olmak.
• Baştan sona hizmet anlayışı ile müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak, kalite ve yönetim sistemini firmanın işlerinde ilki haline getirmek.
Değerlerimiz
• İnsana, çevreye ve yasalara saygılı olmak, sosyal, politik ve kültürel değerlere saygı göstermek,
• Ürün ve hizmetlerimizi müşteri beklentileri doğrultusunda hızla hayata geçirmek ve iş sürekliliğini sağlamaktır.
 • Step Number
  2006
  Gaziantep Şehitkamil’de firma merkezimizi kurduk.
 • Step Number
  2007
  Uluslararası ``OKR`` markası adı altında ürünlerin üretim çalışmalarına başlandı.
 • Step Number
  2015
  İstanbul İstoç Toptancılar sitesinde şubemizi açtık.

ÜRETİM VE KALİTE POLİTİKAMIZ
Okur hırdavat, Ar-Ge çalışmalarına sürekli devam ederek gelişmeyi ve yenilenmeyi, en iyi kaliteliyi en uygun şartlarla sunmayı, ticari ahlak ve müşteri memnuniyetini temel ilkesi olarak benimsemiştir ki bu ilkeler sayesinde sektöründe çok önemli bir yere sahip olmanın haklı gururunu ve sevincini taşımaktadır.

Ekip Çalışması
100%
Müşteri Memnuniyeti
100%
Uzman Kadro
100%
Çözüm Odaklılık
100%

OKUR HIRDAVAT

Ürünlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için müşteri temsilcilerimizle iletişime geçebilirsiniz...

Okur Hırdavat